Марина Марковић, дипл. инж. металургије – студент генерације у школској 2021/2022. на Техничком факултету у Бору

Дана 3. октобра 2022. године, на свечаности поводом почетка нове школске године, додељене су дипломе студентима који су у претходној школској години завршили основне или мастер академске студије на Техничком факултету у Бору Универзитета у Београду.

Том приликом награђени су најбољи академци, а за студента генерације у школској 2021/2022. на Техничком факултету у Бору проглашена је Марина Марковић са Одсека за металуршко инжењерство, са просечном оценом током студија 9,69.

Диплома у руци не значи крај образовања и учења за Марину. Она је само подстрек за даље напредовање. Она је наставила путем усавршавања и уписала мастер академске студије на Одсеку за металуршко инжењерство.

Марини Одсек за металуршко инжењерство жели да настави да ниже своје успехе, како на пословном, тако и на приватном плану.

Објављено 04.10.2022. године у 11:44 часова.