Свечана додела индекса бруцошима на студијском програму Металуршко инжењерство

У понедељак, 3. октобра 2022. године на Техничком факултету у Бору, одржан је свечан пријем бруцоша и додела индекса новој генерацији студената у школској 2022/23 години.

Tом приликом студентима студијског програма Металуршко инжењерство добродошлицу на прву годину студија пожелели су проф. др Весна Грекуловић, шеф Катедре за металуршко инжењерство, која је уручила индексе бруцошима и проф. др Срба Младеновић, шеф Катедре за прерађивачку металургију.

Студенте су поздравили и наставници, сарадници и лаборанти на студијском програму Металуршко инжењерство, који су им пожелели пуно успеха у учењу и раду.

Свим нашим студентима желимо много успеха у школској 2022/2023. години, и надамо се да ће Технички факултет у Бору бити место не само за стицање знања, већ и лепог дружења.

Објављено 04.10.2022. године у 11:39 часова.