Dipl. inž. Miloš Vuleta proglašen studentom generacije školske 2019/2020. godine

Na svečanoj promociji diplomiranih inženjera i mastera koji su u toku školske 2019/2020. godine stekli svoja zvanja na Tehničkom fakultetu u Boru, 01. 10. 2020. godine, kao student generacije proglašen je dipl. inž. Miloš Vuleta, koji je završio osnovne akademske studije na studijskom programu Metalurško inženjerstvo, modul Prerađivačka metalurgija, sa prosečnom ocenom 9,14.

Miloš Vuleta je, tradicionalno, kao najuspešniji student metalurgije dobio i nagradu Fondacije Injac koja se dodeljuje najboljem svršenom studentu metalurgije u protekloj školskoj godini.

Kao nadareni student, mladi kolega Vuleta je tokom studija učestvovao na letnjoj stručnoj praksi u  kompaniji HBIS Serbia Group, čiji je i stipendista. Učestvovao je kao sportista na nekoliko Tehnologijada.