Дипл. инж. Милош Вулета проглашен студентом генерације школске 2019/2020. године

На свечаној промоцији дипломираних инжењера и мастера који су у току школске 2019/2020. године стекли своја звања на Техничком факултету у Бору, 01. 10. 2020. године, као студент генерације проглашен је дипл. инж. Милош Вулета, који је завршио основне академске студије на студијском програму Металуршко инжењерство, модул Прерађивачка металургија, са просечном оценом 9,14.

Милош Вулета је, традиционално, као најуспешнији студент металургије добио и награду Фондације Ињац која се додељује најбољем свршеном студенту металургије у протеклој школској години.

Као надарени студент, млади колега Вулета је током студија учествовао на летњој стручној пракси у  компанији HBIS Serbia Group, чији је и стипендиста. Учествовао је као спортиста на неколико Технологијада.

Објављено 02.10.2020. године у 11:31 часова.