Летња стручна пракса за студенте у компанији „HBIS Group Serbia“ у Смедереву

Четворо студената основних студија Одсека за металуршко инжењерство добило је прилику да у летњем периоду (јул-септембар) током школске 2017/2018. године учествује на стручној обуци у Компанији „HBIS Group Serbia“ у Смедереву, на иницијативу представника ове компаније.

Габријела Траиловић, Милован Младеновић, Милош Вулета и Дарко Шишмановић боравили су у погонима компаније „HBIS Group“ где су се упознали са процесом производње гвожђа и челика у пракси. Наши студенти носе позитивне утиске са обуке у смедеревској железари, уз коментар да ће им нова практична знања која су стекли помоћи у савладавању теоријског градива у оквиру металушких предмета током даљег студирања.

Објављено 24.12.2018. године у 13:36 часова.